Euro Styl rozpoczyna sprzedaż III etapu inwestycji Zielony Południk

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development, będącej największym deweloperem w Polsce, uruchomił sprzedaż 92 lokali w ramach kolejnego etapu trójmiejskiego Osiedla Zielony Południk, położonego blisko głównych węzłów komunikacyjnych w Gdańsku. Termin przekazania nowo budowanych lokali na terenie inwestycji to IV kwartał 2020.

Z myślą o integracji mieszkańców na terenie osiedla powstają pełne zieleni mini-parki, place i skwery z ławkami oraz ścieżkami spacerowymi. Urokliwe alejki, place zabaw, lapidarium, wspólne zielniki, a w kolejnych etapach osiedla strefa relaksu z pomostem i grillowiskiem to przyszłe miejsca spotkań i wypoczynku. Miłośnicy sportu znajdą tu także strefę crossfit. Zielony Południk wkomponowuje się w otoczenie rozległych łąk. Nowoczesna architektura oraz detale, staranne wykończenia i symbolika nawiązująca do różnych gatunków drzew podkreślają zielony charakter otoczenia i terenu osiedla.

Charakterystycznym elementem inwestycji będzie przebiegająca przez klatki schodowe zielona linia południka oraz dedykowane każdemu z budynków symbole gatunków drzew liściastych, typowych dla naszej strefy klimatycznej, w formie liści oraz ozdobnych przekrojów pni.

Zielony Południk powstaje w sąsiedztwie osiedla Futura Park, którego budowę Europ Styl zakończył w 2018 roku.

Gdańsk Południe, gdzie powstaje kolejny etap naszej inwestycji, to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Na terenie Zielonego Południka zaplanowaliśmy wiele rozwiązań sprzyjających integracji sąsiedzkiej i spotkaniom ze znajomymi, rodziną. Osiedle tworzone jest z myślą o tym, by każdy mieszkaniec mógł spędzić tam swój wolny czas tak, jak lubi – spokojnie i bez pośpiechu lub wybierając sportowe aktywności – mówi Bartosz Podgórczyk, Dyrektor Marketingu Euro Styl S.A.

III etap inwestycji Zielony Południk obejmuje 92 mieszkania zlokalizowane w czterech budynkach (dwóch 3-piętrowych oraz dwóch 4-piętrowych). Kameralne osiedle na południu Gdańska to odpowiedź na potrzeby osób szukających okolicy dalekiej od zgiełku, ale jednocześnie ceniących wygodę szybkiego dostępu do centrum miasta.

Ogromnym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Pobliskie szlaki komunikacyjne – Obwodnica Trójmiasta oraz Obwodnica Południowa, a także części tras ekspresowych S6 i S7 zapewnią łatwy dojazd do kluczowych punktów na mapie Trójmiasta: centrów miast aglomeracji, autostrady A1, lotniska im. Lecha Wałęsy czy nad bulwary nadmorskie. W pobliżu osiedla kursują regularne linie autobusowe zapewniające szybki transport do śródmieścia. W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajdują się punkty usługowo – handlowe (sklepy, centrum fitness), przedszkola, szkoły oraz placówki medyczne.

W ramach III etapu oddane zostaną 4 budynki, w każdym z nich przewidziano od 21 do 26 mieszkań o metrażach liczących od 26,32 mkw. do 80,43 mkw. Ceny mieszkań sięgają od 165 816 zł do 433 518 zł. Mieszkania usytuowane na parterach budynków i niektóre położone na I piętrach posiadać będą ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – przestronne balkony. Dodatkowo dla mieszkańców III etapu przewidziano 96 komórek lokatorskich. Koszt pojedynczej komórki wynosić będzie od 2 955 zł do 7 380 zł. W projekcie osiedla przewidziano naziemne oraz zadaszone miejsca parkingowe i stojaki rowerowe, a każdy z budynków posiadać będzie nowoczesną, cichobieżną windę.

Reklama