Sprawdź, gdzie leżą twoje granice

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Najpierw były konie. W starożytnym Rzymie wyścigi stanowiły ulubioną rozrywkę tłumu. Z czasem, kiedy cywilizacja nabierała rozpędu, zwierzęta ustąpiły miejsca maszynom. Samochody, coraz szybsze i piękniejsze, skutecznie uzależniały ludzkość od adrenaliny. Dziś mało kto nie lubi dużych prędkości. Podobnie jak samochodów Porsche. Jeżeli zatem chcesz zasmakować życia za kierownicą jednej z tych bestii, teraz masz ku temu najlepszą okazję.

Jej wyrzut następuje podczas silnych emocji. Przyspiesza bicie serca, rozszerza źrenice. Adrenalina, bo o niej właśnie mowa, sprawia że myślimy, biegamy i działamy znacznie szybciej. Dostarczyć jej można na wiele sposobów. Jednym z nich jest ostra jazda na torze. Czyli tam, gdzie samochody Porsche czują się lepiej niż niejedna ryba w wodzie.

porsche, PSDS PRECISION, Pde warm up, Poesche on track

Poprowadzić Porsche to jak zjeść kolację z Demi Moore – pragną tego miliony. A spędzić cały dzień z tym samochodem na torze? To już kwintesencja marzeń. A przecież marzenia są po to, aby je spełniać. I teraz ku temu nadarza się idealna okazja. Silesia Ring to profesjonalny tor wyścigowy położony w Kamieniu Śląskim. Najnowszy tego typu obiekt w Polsce spełnia wymagania nawet tych najbardziej wymagających kierowców. Ale przede wszystkim spełnia wyśrubowane oczekiwania Porsche. Za sprawą 7 różnych konfiguracji trudno tutaj o nudę. Zwłaszcza jeżeli do dyspozycji ma się każdy model z oferty Porsche. Bo decydując się na jedną, wybraną formułę Porsche Driving Experience, możesz nie tylko zasmakować mocnych wrażeń na torze, lecz również przetestować całą gamę legendarnego producenta samochodów z GT3 oraz GT3 RS włącznie. A formuły konkretnie są trzy. Każda z nich wymaga od kierowcy innego poziomu umiejętności za kierownicą. Jeżeli zatem dopiero zaczynasz swoją przygodę z adrenaliną za kierownicą i chcesz mocniej wejść w świat samochodów Porsche, to warto się zainteresować programem Porsche on Track. Jest on gwarancją doskonałej, całodniowej zabawy na torze za kierownicą różnych modeli Porsche. Dla koneserów szybkiej jazdy, którzy posiadają już pewien stopień umiejętności, przygotowano PDE Warm Up. Tu duży nacisk jest położony na technikę prowadzenia.

porsche, PSDS PRECISION, Pde warm up, Poesche on track

Nie zabraknie zatem zarówno cennych wskazówek ze strony instruktora jak również dużej ilości dynamicznej jazdy. Na samym szczycie oferty znajduje się PSDS Precision. To formuła przeznaczona tylko i wyłącznie dla kierowców, którzy pomyślnie przeszli jedno z dwóch powyższych szkoleń. Zabawa jest na ostro, dlatego od uczestników wymaga się sporej wiedzy i doświadczenia. Jednak niezależnie od tego, na którą formułę się zdecydujesz, masz pewność, że w świecie Porsche zanurzysz się tak głęboko, jak to tylko możliwe. Rozsmakuj się w najbardziej utytułowanych, sportowych samochodach w historii. Spędź chwile, których nie zapomnisz do końca swoich dni.

– Porsche On Track (13-14 maja lub 3-4 września) – 1000 euro netto / os.

– PDE WARM UP (20-21 maja) – 1500 euro netto / os.

– PSDS PRECISION (10-12 września)– 2500 euro netto / os.

Dla każdego czytelnika Anywhere 10% rabatu z kodem: ANYPDE.

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,