Jesteś w dobrych rękach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Każdy, kto choć raz odwiedził przypadkowo wybranego dentystę, wie, że taka decyzja potrafi odcisnąć piętno na psychice do końca życia. Pod tym względem samochody od zębów niewiele się różnią. I choć mawia się, że reklama jest dźwignią handlu, to w rzeczywistości o wyborze serwisu dla naszego Porsche zawsze zadecydują rekomendacje oraz doświadczenie. Tych w Porsche Centrum Sopot nie brakuje. Jak oni to robią?

Obserwując tempo rozwoju dzisiejszej motoryzacji, można odnieść wrażenie, że tu postęp porusza się w siedmiomilowych butach. To, co wczoraj brzmiało jak „Odyseja Kosmiczna”, dziś staje się rzeczywistością. Przeciwnicy takiego obrotu spraw podkreślają, że produkcja samochodów idzie w złym kierunku, ponieważ samochody stają się dla nas rzeką tajemnic. Z kolei zwolennicy technologicznych nowinek dostrzegają drugą stronę tego medalu. Bo jeszcze nigdy samochody nie oferowały nam aż tyle.

porshe_11

Zwłaszcza te spod znaku Porsche, z których nawet mucha nie chce wysiadać. Pod maską każdego z nich, obok stada dzikich koni, kryje się również nie mniejsza ilość elektroniki. Jest ona źródłem nie tylko takich przyjemności, jak nawigacja, podgrzewane czy też wentylowane fotele oraz automatyczna skrzynia biegów szybsza niż rumaki na torze wyścigowym Służewiec. To właśnie ona czuwa również nad naszym bezpieczeństwem. Wszystko to sprawia, że dzisiejsze samochody są bardzo skomplikowaną technologicznie układanką, która wymaga specjalistycznego sprzętu oraz obszernej wiedzy. Co więcej, ta ostatnia dodatkowo wymaga systematycznego uzupełniania. Bezpowrotnie zatem minęły czasy, kiedy za pomocą jednego klucza byliśmy w stanie naprawić swój samochód. Ale wtedy nikt też sobie nie wyobrażał, że jazda, obok szóstki w totolotka, może być źródłem aż takiej radości.

porshe_12

Mimo że samochody wciąż nie potrafią się z nami komunikować ludzkim głosem, pracownicy serwisu Porsche Centrum Sopot porozumiewają się z nimi bez słów. Załoga składająca się z 3 doradców oraz 7 mechaników pracuje pod czujnym okiem kierownika, którym obecnie jest Marcin Wiewiór, człowiek od lat związany ze światem Porsche, wcześniej piastujący to samo stanowisko w salonie Porsche we Wrocławiu. Każdy z członków tego zespołu posiada ogromną wiedzę na temat samochodów Porsche. Co więcej, nieustannie zdobywają nową na kolejnych szkoleniach, czego najlepszym dowodem są liczne certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. W końcu co roku na rynku pojawiają się nowe propozycje ze stajni niemieckiego producenta: jeszcze szybsze, jeszcze piękniejsze, jeszcze bardziej fascynujące, chociaż mogłoby się wydawać, że tych samochodów nie da się lepiej zbudować.

porshe_11

Oprócz napraw gwarancyjnych serwis Porsche Centrum Sopot świadczy również pogwarancyjne usługi serwisowe. Dla swoich klientów serwis przygotował pomoc drogową, ale nie oznacza to bynajmniej, że samochody te cierpią na znaczne usterki. To raczej świadomość, że Porsche to ekstremalnie sportowe maszyny, o formę których powinni dbać tylko odpowiednio przeszkoleni ludzie dysponujący oryginalnymi częściami. Te ostatnie są niezwykle ważne, bowiem ich jakość oraz materiały, z jakich zostały wykonane, mogą zaważyć na naszym bezpieczeństwie. A tylko oryginalne części dedykowane do konkretnych modeli Porsche spełniają najwyższe wymagania jakościowe stawiane podczas produkcji. Tym samym są najlepszą gwarancją na długą i bezpieczną eksploatację.

porshe_14

Do dyspozycji klientów serwisu pozostają oczywiście samochody zamienne oraz możliwość przechowania opon. Tutaj, po uprzednim oczyszczeniu, zapewnia się im idealne warunki, w których mogą poczekać do kolejnego sezonu. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas przechowywania Porsche Centrum Sopot opony są objęte ubezpieczeniem. Bo tu każdy fragment Twojego samochodu jest w najlepszych rękach.

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,