O mały włos Porsche

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Aby zjeść ciastko, wcale nie trzeba mieć cukierni. Co więcej, podobnie jest z Porsche. Można doświadczyć niezapomnianych wrażeń z jazdy tymi samochodami, zanim wejdzie się w ich posiadanie. Bo któż z nas choć raz nie chciał poprowadzić Porsche? Teraz to przeżycie jest na wyciągnięcie ręki. A dla naszych czytelników nawet nieco bliżej.

Na widok tych maszyn serce zaczyna bić szybciej. Znacznie szybciej. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony ludzkiego organizmu? To byłoby mocno podejrzane. W końcu Porsche to jeden z najbardziej utytułowanych producentów samochodów sportowych na świecie. Można być człowiekiem z marmuru, ale stając z nimi twarzą w twarz, czujemy rozlewającą się po plecach przyjemną falę ciepła, która znacznie przybiera na sile w momencie zajęcia miejsca za kierownicą. Uczucie?

porshe_2

Nie do opisania. Dlatego raz w życiu trzeba to przeżyć. A lepszej ku temu okazji niż Porsche Road Tour raczej nie będzie. Wydarzenie organizowane przez Porsche Centrum Sopot ma na celu przybliżenie wizerunku marki nie tylko swoim klientom, lecz wszystkim, którzy do tej pory nie mieli styczności z samochodami Porsche. Do dyspozycji gości jest 10 różnych aut, które w kolumnie wyruszają spod salonu Porsche w Sopocie. Tam również znajduje się koniec trasy, która liczy łącznie 200 km oraz 5 przystanków. Na każdym z nich uczestnicy tej zabawy mogą się przesiadać do kolejnych modeli, aby posmakować wszystkich dań z tej motoryzacyjnej uczty. Przejazd trwa od godziny 10:00 do 17:00, zatem wystarczająco długo, by zaspokoić swój apetyt na pierwszą przygodę z Porsche. Organizator zadbał również, aby termin nikomu nie pokrzyżował planów. Dlatego planując swój udział, można wybierać spośród trzech dni, w których Porsche Road Tour będzie się odbywać: 27, 28 lub 29 czerwca. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a cena bardzo przystępna: 1000 zł brutto.

Dla zwolenników odrobinę mocniejszych wrażeń Porsche Centrum Sopot przygotowało coś z nieco wyższej półki. Porsche Driving Experience odbędzie się w Kamieniu Śląskim i będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – właśnie tam znajduje się tor Silesia Ring, najnowszy tego typu obiekt w Polsce, całkowicie przystosowany do wygórowanych norm Porsche. To inwestycja, która będzie nie tylko jednym z trzech ośrodków drivingowych Porsche w Europie. Jej otwarcie w sierpniu zapoczątkuje cały cykl imprez motoryzacyjnych organizowanych pod szyldem Porsche. Ponad 3,6 km nowego asfaltu, 7 różnych konfiguracji oraz minimalna szerokość wynosząca 12 metrów mają zapewnić przednią zabawę nawet najbardziej wybrednym automaniakom. Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w pięciogwiazdkowym hotelu, który znajduje się 1,5 km od dworca kolejowego. Dla tych, którzy w świat Porsche wkraczają po raz pierwszy, Porsche Centrum Sopot zarezerwowało termin 29-30 sierpnia. Koszt uczestnictwa to 1000 euro netto. Dla wszystkich, którzy z samochodami Porsche mieli już do czynienia, tor oraz samochody czekają w dniach 30-31 sierpień.

porshe_1

Tu cena będzie nieco wyższa (1850 Euro netto), ponieważ szkolenie odbędzie się z udziałem polskich instruktorów Porsche Sport Driving School. To nie tylko dobra okazja do spełnienia swoich motoryzacyjnych fantazji. To również doskonały prezent dla bliskiej osoby. A wszelkie wątpliwości niech rozwieje specjalny, 10-procentowy rabat przewidziany dla naszych czytelników (na hasło ANYKOD). O szczegółach można dowiadywać się w salonie Porsche Centrum Sopot. Bo o tym, że warto, chyba nie trzeba nikogo przekonywać.

Karolina Łukaszewska

Marketing Manager

Porsche Centrum Sopot | Auto LELLEK Group

Telefon: 790 396 009

E-mail: karolina.lukaszewska@lellek.com.pl

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,