Masz 50000 powodów…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Jeden z polskich alpinistów powiedział, że marzenia, które nie są realizowane, stają się zabójstwem. Bo taki niespełniony człowiek na starość robi się bardzo trudny do zniesienia. A przecież to, co wydaje się nierealne, czasami jest bliżej, niż myślisz. Dobrym tego przykładem jest Porsche.

„Operacja Słoń” to film z 1995 roku, którego akcja rozgrywa się podczas wojny w Wietnamie. Amerykańskie wojsko ma za zadanie bezpiecznie przetransportować do małej wioski chłopca oraz wielkiego słonia. Cała misja obfituje w różne perypetie, ale w pamięci szczególnie zapada scena, w której jeden z bohaterów przyznaje: robię to, abym za kilka lat, patrząc na swoje życie z lotu ptaka, mógł powiedzieć, że zrobiłem coś naprawdę fajnego.

porshe_5

Klienci Porsche Centrum Sopot, patrząc za jakiś czas na swoje życie z lotu ptaka, z pewnością będą mieć równie piękny widok. Bo właśnie tu, na polskim wybrzeżu, znajduje się salon Porsche, będący miejscem wyjątkowym. Niech najlepszym tego dowodem będzie fakt, że odnotowuje on najwyższą sprzedaż samochodów tej marki w kraju. To za sprawą klientów, którzy przyjeżdżają tu z całej Polski, aby zrealizować swoje długo wyczekiwane marzenie. Fakt, motoryzacja ma wyjątkową siłę przyciągania. Magii pięknych aut ulegamy bez względu na wiek, płeć czy też status społeczny. Dziś drzwi do świata Porsche uchylają się nieco mocniej. Również dla tych, którzy do tej pory o własnym egzemplarzu nawet bali się pomyśleć. Bo właśnie teraz, kupując nowe Porsche Cayenne, otrzymasz w Porsche Centrum Sopot na start aż 50 000 zł upustu od ceny wyjściowej. To naprawdę spora suma, którą możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel. I wcale nie musi być on związany z utrzymaniem właśnie nabytego przez Ciebie modelu Cayenne. Bowiem wraz z jego zakupem otrzymujesz jeden z trzech prezentów przygotowanych przez Porsche Centrum Sopot. Pierwszy z nich to dwa bezpłatne przeglądy z wymianą wszystkich płynów. Każdy Porsche Centrum Sopot wykona go dla Ciebie co 30 000 kilometrów lub co dwa lata. A to oznacza, że przez cztery pierwsze lata od momentu zakupu nie ponosisz żadnych kosztów związanych z utrzymaniem Twojego Porsche w szczytowej formie. Jedyne, co musisz zrobić, to przyjechać do serwisu. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Drugą, którą możesz wybrać, jest przedłużona, czteroletnia gwarancja. Święty spokój nie ma ceny.  A wybierając tę opcję, zyskujesz święty spokój na okrągłe cztery lata. Pozostaje czerpać radość z jazdy nowym Porsche Cayenne. Resztą zajmie się dział serwisu Porsche. Jednak, jak mawiał Stanisław Jerzy Lec, można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia. Dlatego do wyboru masz również udział w niezapomnianym wydarzeniu, jakim jest test całej gamy modelowej Porsche na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Nie jest to jednak zwykły tor, a najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju, spełniający surowe wymogi Porsche. Co to oznacza? Ponad 3,6 km nowego asfaltu, 7 różnych konfiguracji i minimalna szerokość wynosząca 12 metrów. To niepowtarzalna okazja, aby podczas jazdy bez jakichkolwiek ograniczeń sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą 25 modeli Porsche, m.in. kultowej 911 GTS, 911 GT3, Panamery Turbo, czy też Cayenne GTS. Przekonaj się, jak to jest prowadzić jedne z najszybszych samochodów dostępnych na rynku podczas jazdy na torze, kiedy jesteś tylko Ty, maszyna oraz adrenalina wydzielająca się falami.

porshe_4

Możesz więc do końca swoich dni zastanawiać się, jak wygląda życie zza kierownicy Porsche. Ale możesz też już dziś przekonać się o tym na własnej skórze. Tylko teraz masz 50 000 powodów aby to zrobić, zwłaszcza że liczba egzemplarzy objętych tą akcją jest ograniczona. Bo podobno żyje się tylko raz, ale jak zrobisz to dobrze, ten jeden raz wystarczy.

Reklama