Piąte urodziny AïOLI

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
AïOLI, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej gastronomii, 13 listopada obchodzić będzie swoje piąte urodziny.

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, pięć lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra.
Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulic itp., w AïOLI nigdy nie brakowało gości. Od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki. W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AïOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

To już piąte urodziny AïOLI. Jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach, przygotowując swoim gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy odpowiednio uczcić! Już w najbliższy poniedziałek, 13.11.2017, widzimy się w AïOLI przy Świętokrzyskiej 18.

Co czeka na wszystkich gości?

Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne „hi5” do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi – cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z Xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull. Dodatkowo podczas wieczoru AïOLI wyłoni zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

Aioli
To nie wszystko, więcej na miejscu!

Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział:
https://www.facebook.com/events/157618191502617/

Liczba 5 to także 5 wartości, którym hołduje AïOLI:

EDUKACJA, KULTURA, CHARYTATYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, PRZYJAŹŃ

Dzięki nim AïOLI zrealizowało m.in. te 5 projektów:

– Jako pierwsi zorganizowaliśmy Senior Speed Dating wspólnie z Dancingiem Międzypokoleniowym i udowodniliśmy, że seniorzy to nie tylko dziadki w kapciach przed TV! Jako pierwsi przystosowaliśmy nasze kantyny do wizyt osób niewidomych i z dysfunkcją wzroku oraz wprowadziliśmy menu w alfabecie Braille. Jako pierwsi rozpoczęliśmy współpracę z wszystkimi warszawskimi Ogniskami Wychowawczymi i Trójmiejskimi Domami Dziecka. Jako pierwsi zorganizowaliśmy charytatywny pokaz mody z okazji Dnia Matki, w którym modelkami były matki z Domów Samotnej Matki wraz ze swoimi dzieciakami. Jesteśmy wyłącznym partnerem kampanii Jem Drugie Śniadanie i edukujemy dzieciaki w szkołach w całej Polsce o niedożywieniu, a także wspólnie z Pajacykiem i Nurture The World dożywiamy dzieci na stołówkach szkolnych. – mówią twórcy kantyny.

5 to też 5 liczb:

Ponad 1 milion śniadań za 1zł!
Ponad 2 tony sosu AïOLI!
Prawie 1500 #aiolifriends dziennie w 1 kantynie!
Ponad 300 niesamowitych pracowników w naszym zespole!
MILIARDY WASZYCH UŚMIECHÓW I NIESAMOWITYCH WIADOMOŚCI!

#widzimysięwaioli hi5!
#aiolifriends forever!

 

13 listopada 2017
start 20:00
AïOLI ul. Świętokrzyska 18 Warszawa

Ailoli_1

Reklama