Gala najlepszych szefów kuchni już w Polsce! TBC AWARDS2017 WARSAW

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
The Best Chef to innowacyjny, stosunkowo młody projekt, który stał się światowym fenomenem social media. Sama idea łączy ludzi, którzy swoje serce przelewają we wspaniałe dania.

Hasło The Best Chef brzmi “The most famous Social Network awards in the world”. Celem TBC jest tworzenie prezentacji najlepszych szefów kuchni na świecie. Skrupulatny wybór najlepszych kucharzy odbywa się przy pomocy prestiżowego zespołu, tworzonego przez jury skłądające się z blogerów, dziennikarzy zawodowych i kucharzy, z którymi prowadzimy współpracę.

W Polsce rozdanie nagród TBC będzie miało miejsce po raz pierwszy. Już 16 maja w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się gala wieńcząca pracę wschodzących gwiazd świata gastronomii, The Best Chef Rising Star 2017. W jury zasiądą: Wojciech Modest Amaro (1 gwiazdka Michelin), pierwszy w Polsce posiadacz gwiazdki Michelin, właściciel restauracji Atelier Amaro, Rayan McCaskey (2 gwiazdki Michelin), Amerykanin wietnamskiego pochodzenia, obecnie szef kuchni restauracji Acadia w Chicago, oraz Paulo Airaudo z San Sebastian (1 gwiazdka Michelin), genialny hiszpański szef kuchni restauracji Amelia wś San Sebastian.

O godz.17:00 na gości czekać będzie Live Cooking Show z udziałem najlepszych młodych talentów wybranych przez The Best Chef. Przygotują oni finałowe dania, które zostaną zaprezentowane jury. Tegoroczni laureaci to:

Bryan Francisco – Kolumbia

Giakomo Monzali – Włochy

Günter Paffendorf- Holandia

Tadashi Takayama – Japonia

Rafał Koziorzemski – Polska

 

Wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez Internet.

O godz. odbędzie się 19:00 kolacja dla 200 osób z zaproszeniami VIP, prowadzona przez nagradzanych gwiazdkami Michelin włoskich szefów kuchni pod wodzą Giorgio Diana.

 

Natomiast 25 października o godz.: 16:00, także w Reducie Banku Polkskiego w Warszawie, odbędzie się rozdanie nagród w kategoriach:

TOP 300 WORLD SELECTION
The Best Chef LADY 2017
The Best Chef PASTRY 2017
The Best Chef FOODART 2017
The Best Chef CityGourmet 2017.

 

Kryteria wyboru szefów kuchni w 2017 roku będą opierać się na ocenie wykorzystanych nowatorskich metod i artystycznej prezentacji. Oceny dokona 300 specjalistów kulinarnych – szefów kuchni, blogerów, fotografów, dziennikarzy oraz 1 500 000 fanów z mediów społecznościowych.

Reklama