Pielęgniarka udawała chorą na koronawirusa, żeby zrobić sobie test. Wynik wyszedł pozytywny

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pielęgniarka Kristy-Lyn Kemp zdecydowała się odejść ze szpitala w Montrealu. Aby podjąć się pracy w domu starców CHSLD Herron w Dorval potrzebowała zrobić testy na obecność koronawirusa. Wobec tego udała chorą, by wykonano jej wszystkie niezbędne badania.

Po sfingowaniu objawów choroby COVID-19 Kemp została poddana testom. Szczęście w nieszczęściu, wynik jej testu na obecność koronawirusa przyszedł pozytywny.

  • Chciałam pomóc w innym sposób, osobom, które odchodziły w samotności. Udałam, że mam objawy COVID-19, czyli gorączkę i kaszel – powiedziała Kristy-Lyn Kemp.

W ciągu 40 godzin okazało się, że jest nosicielką koronawirusa:

  • Nie mogłam uwierzyć w to, że jestem chora, a także w to, że w nowym miejscu pracy nieświadomie mogłam zarazić starsze, schorowane osoby – dodała Kemp.

Jak się okazało, pielęgniarka jeszcze przed próbą udawania chorej chciała wykonać testy na obecność koronawirusa. W odpowiedzi usłyszała, że aby móc mieć wykonane badanie, musi mieć objawy – nawet, jeśli pracuje w służbie zdrowia. Aby podjąć pracę w domu spokojnej starości, Krity-Lyn Kemp czeka okres długiej izolacji, który będzie musiał być zakończony dwoma negatywnymi wynikami testu na obecność koronawirusa.

 

Źródło: https://globalnews.ca/video/6927842/coronavirus-outbreak-former-montreal-nurse-who-says-she-faked-symptoms-so-she-could-get-tested-for-covid-19-tests-positive?fbclid=IwAR1yf3rpc759iio5eAGQyWTCxRiSReJ27zH2vIHgEssJljWPhPDYiHfKQ0o


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/24a84c808e46da55f471d51edb6b17d1.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/odomanski...', 121, Array) #1 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/odomanski...') #2 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(776): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://anywher...', 'css', true, Array) #3 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(305): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php in /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121