5 powodów, dla których docenisz depilację laserową

revision-11

Usuwanie owłosienia na ciele to dla wielu kobiet podstawa pielęgnacji i poczucia komfortu w każdej sytuacji. Salony kosmetyczne prześcigają się proponując coraz to nowsze zabiegi. Klienci mogą wybierać pomiędzy tradycyjną depilacją woskiem, pastą cukrową czy nitką, a nowoczesnymi metodam depilacji odbywającej się za pomocą laserów czy urządzeń typu IPL.

Nie bez powodu w ostatnich latach depilacja laserowa stała się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Komfort, który odczuwa się nie tylko w wakacje, ale przede wszystkim na co dzień, zaoszczędzony czas i ograniczona ilośc produktów do codziennej pielęgnacji sprawia, że kobiety coraz częściej decydują się na długotrwałe usunięcie owłosienia w różnych partiach ciała. Śmiało możemy stwierdzić, że nie jest już zabiegiem luksusowym i na stałe wpisała się w kalendarz zabiegowy klientów. Wraz z Revision Cosmetologie znaleźliśmy 5 powodów, dla których powinnaś wykonać depilację laserową Light Sheer.

1. Bezpieczeństwo

 
Reklama

Laser diodowy Light Sheer to nowoczesne urządzenie posiadające certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel.

2. Skuteczność

W reklamach został wykreowany obraz depilacji laserowej dającej natychmiastowe i stałe efekty… Tutaj niestety musimy obalić ten mit. Zabiegi depilacji laserowej są skuteczne jednak tylko wtedy, gdy poddamy się serii składającą się średnio z 5 zabiegów wykonanych w rekomendowanych przez kosmetologa odstępach. Wtedy mamy gwarancję, że efekt usunięcia owłosienia utrzyma się nawet do 6 lat.

3. Koniec problemów z wrastającymi się włosami

Nawet po jednorazowym zabiegu możemy zredukować problem wrastających się włosków o 20%…zwłaszcza w okolicach bikini. Dzięki wiązce lasera włos zostaje trwałe uszkodzony i nie odrasta, co pozwala zapomnieć o problemie.

4. Ochrona skóry w trakcie zabiegu

Zabieg wykonywany jest specjalną głowicą zakończoną końcówką ChillTip. Dzięki temu zostaje obniżona temperatura skóry, zmniejszone jest ryzyko przegrzania czy poparzenia. Dodatkowo zimna końcówka redukuje uczucie pieczenia czy bólu w trakcie zabiegu.

5. Cena

Zabieg depilacji laserowej możesz wykonać już od 130 zł na obszarze pach. Konkretne obszary na ciele różnią się cenami, jednak długotrwałe efekty dają poczucie zadowolenia i komfortu, który z czasem okazuje się bezcenny.

Jeśli zastanawiasz się jak przygotować się do depilacji laserowej sprawdź informacje na stronie internetowej www.revision.com.pl lub skorzystaj z darmowej konsultacji w salonie Revision Cosmetologie w Krakowie na ul. Szlak 50/106.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE