Policja. Noc Zatracenia – Andrzej Saramonowicz

Andrzej Saramonowicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Wszystko krwawi z powodu bałaganu pandemijnego i braku troski ze strony władz, ale kultura polska chyba najbardziej. Rządzący mają ją głęboko w pompie, a nawet jest im na rękę, że artyści ledwo dyszą, bo mają nadzieję na zbudowanie nowych, posłusznych “elit”. Jedyna nadzieja w Was, naszych odbiorcach, że się od nas nie odwrócicie.
Przedstawienie POLICJA. NOC ZATRACENIA składające się z dwóch jednoaktówek – Sławomira Mrożka i mojej – zostanie w nadchodzącym miesiącu zagrane dwukrotnie: 7 i 8 października o g. 19:30.
Jest to czarna komedia o pełnym absurdów kraju, zarządzanym przez infantylnego dyktatora (w pierwszym akcie będącym dzieckiem, w drugim – niedojrzałym starcem). Niektórzy widzowie dostrzegają pewne podobieństwa między owym niedorzecznym krajem a współczesną Polską, mnie się to jednak wydaje opinia na wyrost, bo i cóż absurdalnego może być w naszym drogim państwie, Szanowni Państwo?
Wszelako, gdybyście chcieli się o tym osobiście przekonać, serdecznie zapraszamy! ❤ ❤ ❤
Teatr Polonia w Warszawie, 7-8 października, g. 19:30. “Policja. Noc zatracenia”, Sławomir Mrożek/Andrzej Saramonowicz, grają aktorzy Teatru Montownia ( Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki, Adam Krawczuk) oraz Katarzyna Kwiatkowska)

Reklama