Odnowa nowej generacji

aesthetic-wywaid

Aesthetic Studio Szafarnia to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, które zaskakuje innowacyjnym ujęciem medycyny estetycznej. Człowiek jest tu postrzegany jako organizm, o który należy się zatroszczyć.

 

Medycyna estetyczna zajmuje się najczęściej tylko fizycznym aspektem człowieka, co znaczy, że patrzycie na pacjenta w sposób holistyczny?

Tak, branża beauty ma już pełen wachlarz inwazyjnych rozwiązań poprawiających jakość skóry, dających efekty w krótkim czasie. Żyjemy teraz szybko, mamy mało czasu dla siebie, dlatego nie chcemy czekać i oczekujemy nagłych rezultatów. Zrozumiałe jest, że usługi beauty dopasowują się do czasów i potrzeb odbiorców, często pomijając zdrowotne konsekwencje.
W pędzie codzienności zapominamy też, jak ważne jest nasze zdrowie, od którego właśnie zależy to, czy damy radę wytrwać w tak mocno nasyconymi bodźcami świecie. Pomijamy już inne aspekty związane z zanieczyszczeniem i skażeniem naszej planety.

 
Reklama

Właśnie dlatego uważamy, że to piękno jest w nas samych, tylko musimy o nie zadbać w odpowiedni sposób. I tutaj mamy również szereg możliwości, poczynając od zróżnicowanej diety, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, kończąc na zdrowiu psychicznym. To wszystko przekłada się również na jakość naszej skóry i poczucie akceptacji samego siebie.

Piękno ma wiele znaczeń i pochodzi z wielu źródeł, zaś w Aesthetic Studio Szafarnia znaleźliśmy sposób i odpowiedź, jak je wydobyć, bo przecież zdrowe ciało i dobre samopoczucie sprawiają, że znajdujemy balans i równowagę między psyche i soma.

Czego pacjent może się spodziewać po wkroczeniu na Szafiarni 5/u9 w Gdańsku?

Po przekroczeniu progu naszego Studia zobaczysz duży logotyp, który symbolizuje przenikanie kropli wody w pojedynczą komórkę, tym samym tworząc spójną nową formę, a także nawiązujące kontakt z odbiorcą oko. Interpretuje to zależność działania wykorzystywanej
w Studio najnowszej technologii, wpływającej na poprawę estetyki ciała, poddając je intensywnej regeneracji na poziomie komórkowym. Efektem nie są tylko powierzchowne zmiany upiększające – działanie technologii, którą dysponujemy w Aesthetic Studio Szafarnia, balansuje na granicy estetyki i medycyny. Lokalizacja naszego Studia też nie jest przypadkowa – znajdujemy się w sąsiedztwie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej i z widokiem na zabytkowe Długie Pobrzeże z Motławą w tle, będące sercem Gdańska.

Czym według Was jest tak naprawdę nieinwazyjna medycyna estetyczna?

Koncepcję przewodnią stworzonego przez nas Studia zapoczątkowała idea Aesthetic Tissue czyli „estetyczna tkanka”. Skupiliśmy się na rozwiązaniach nieinwazyjnych będących alternatywą dla inwazyjnych zabiegów, które przerywają ciągłość skóry (nakłucia, lasery, iniekcje, ostrzykiwania, liposukcja, chirurgia). Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii hi-tech jesteśmy w stanie uzyskać efekty co najmniej tak dobre, a nawet lepsze zupełnie bezboleśnie.

Z jakimi problemami pomagacie walczyć swoim pacjentom?

W Aesthetic Studio Szafarnia traktujemy każdego pacjenta indywidualnie i dobieramy pakiet terapii zabiegowych tak, aby były dopasowane do potrzeb, które starannie identyfikujemy podczas konsultacji. Każdy oczekuje innych efektów, choć rezultat zawsze jest jeden – piękna skóra. Nasze autorskie rozwiązania skupiają się na modelowaniu ciała, co jest połączone z regeneracją organizmu na poziomie komórkowym i nieinwazyjną jego estetyką. Łączymy trzy filozofie: slow-aging, pro-aging i smart-aging. Liczy się holistyczne podejście, regularność
i dobre nawyki. Działając na poziomie komórkowym na nasze ciało i skórę poprzez nasze technologie, stymulujemy organizm do jego regeneracji, aby świadomie i mądrze spowolnić proces starzenia. Działając od wewnątrz zapewniamy doskonałe efekty estetyczne, takie jak:

– redukcja zmarszczek;

– redukcja napięć mięśniowych;

– poprawienie krążenia, redukcja obrzęków i drenaż limfatyczny;

– lifting i modelowanie poślad­ków, ramion i brzucha;

– podniesienie opadających kącików ust, jak i opadającej powieki;

– zwiększenie gęstości i ujędrnienia skóry;

– redukcja blizn potrądzikowych i pozapalnych;

– podniesienie owalu twarzy;

– redukcja cellulitu, rozstępów;

– redukcja tkanki tłuszczowej;

– redukcja guzków i złogów tłuszczowych;

– ujędrnianie i modelowanie: pośladków, brzucha, ud, ramion;

– podnoszenie i ujędrnienie piersi;

– profilaktyka i bio-rewitalizacja;

– prewencja niewydolności żylnej kończyn;

– poprawa elastyczności mięśni i ścięgien.

Dodatkowo przeprowadzamy terapie: wzmacniania odporności, udrażniania zatok i redukcji stanu zapalnego, terapie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zabiegi wykonujemy prewencyjnie, zapobiegając rozwijaniu się stanu zapalnego oraz w przypadku przewlekłego zapalenia.

Jakie metody stosujecie w walce z problemami pacjentów?

W Aesthetic Studio Szafarnia wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologicznie ukryte w sprzętach, na których pracują nasi wykwalifikowani kosmetolodzy. Nasze certyfikowane maszyny pochodzą od sprawdzonych producentów. Przychodząc na zabiegi do naszego salonu dajemy 100% poczucia bezpieczeństwa i pewności jakości urządzeń, na których pracujemy.

Stworzony przez INDIBĘ® System Proionic® przyśpiesza regenerację, z zachowaniem fizjologii komórki. W naturalny sposób przywraca równowagę komórkową oraz potencjał jej błony, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Doskonale sprawdza się w ujędrnianiu i regeneracji skóry, odmładzaniu twarzy. INDIBA® Deep Care to technologia oparta nie tylko na działaniu termicznym, ale przede wszystkim na biostymulacji i regeneracji, unikatowych efektach wynikających z zastosowania subtermii, a więc bez wzrostu temperatury w tkance. Zastosowanie INDIBA® Deep Care może skrócić czas rekonwalescencji po zabiegach inwazyjnych, a także poprawić jakość życia pacjenta. Jest to technologia nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna.

Jako pierwsi w Trójmieście posiadamy urządzenie, które wykorzystuje technologię HIFEM. BTL EMBODY to maszyna do nieinwazyjnego liftingu i modelowania brzucha oraz pośladków. Zastosowana w rejonie brzucha – jak żadne inne urządzenie – rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać
i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej, „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. W trakcie jednego zabiegu energia wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu. Nie wymagają żadnej aktywności ze strony osoby poddanej treningowi, są odczuwalne jako wyraźne skurcze.

W obecnych czasach nasza skóra i włosy stają przed dużym wyzwaniem, ciągle narażone są na działanie coraz większej grupy szkodliwych czynników – mamy na to rozwiązanie. Infuzja Tlenowa WellOxy System. Poprzez dostarczenie skoncentrowanego tlenu zwiększa mikrokrążenie krwi i limfy, dostarczając jednocześnie w głąb skóry skoncentrowane składniki aktywne. Ta nowa, naturalna, nieinwazyjna, relaksująca, całkowicie bezbolesna i bezpieczna metoda pozwala przeciwdziałać upływowi czasu i oddziaływaniu stresu na skórę i jej przydatki. Od pierwszego zabiegu zmarszczki są mniej widoczne, skóra staje się lepiej nawilżona, dotleniona, świetlista i jędrna.

Mamy także rozwiązanie na dogłębne oczyszczenie powierzchni skóry, przygotowując ją do dalszej pielęgnacji jakINNOFACIAL to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian potrądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku. Ten złożony zabieg regenerujący ma wszystkie zalety hydradermabrazji, delikatnego peelingu chemicznego i kondycjonowania tkanek. Błyskawicznie nawilża, głęboko oczyszcza i stymuluje mikrokrążenie, a dodatkowo wzmacnia skórę o składniki odżywcze i ochronne.

Naszym autorskim pomysłem jest połączenie tych technologii w terapie zabiegowe. I okazało się, że to jest strzał w 10-tkę. Nasi pacjenci są pod wrażeniem jakości efektów i spektakularnego działania, którego dotychczas nie mieli okazji przeżyć w żadnym innym podobnym miejscu. Magii żadnej nie stosujemy – po prostu wiemy, jakiej stymulacji potrzebuje ciało, aby poradzić sobie z problemem.

Ile zabiegów koniecznych jest do uporania się z problemem?

Zalecana ilość terapii lub treningów, w zależności od przypadku i pola zabiegowego waha się od 4 do 12. Każdy pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z wywiadem, podczas której nasi kosmetolodzy zbadają problem i opowiedzą o spodziewanych efektach w przebiegu serii, podpowiedzą, ile zabiegów powinno przynieść oczekiwane rezultaty i spodziewane efekty. Po serii zalecamy wykonywanie terapii przypominających co 1-3 miesiące, tutaj wszystko leży w rękach pacjenta i bacznej obserwacji organizmu. Oczywiście nie zapominamy o odpowiednim nawodnieniu organizmu i zbilansowanej diecie i znowu wracamy do początku.

Czy są to trwałe sposoby na walkę z niedoskonałościami?

W świecie mediów społecznościowych, fake newsów i sztucznie wykreowanych autorytetów coraz bardziej tęsknimy za autentycznością.  Nadużywanie inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej to dziś przejaw złego gustu i braku charakteru. Nie chodzi tu o zabiegi z doskoku, odmładzanie na siłę i zmianę tylko tego, co widoczne na zewnątrz. Do sumy efektywności terapii wliczamy ponownie: holistyczne podejście, regularność i dobre nawyki. To cały styl życia, szyta na miarę i świadoma pielęgnacja, dieta, a także dbanie o stan psychiczny jest wypadkową ostatecznej rozgrywki. Wygrać z niedoskonałościami? My to umożliwiamy i ułatwiamy poprzez stosowanie najnowszych technologii w kosmetologii, nie bójmy się tego, tylko świadomie wykorzystujmy potencjał, jaki w niej tkwi, ale w taki sposób, aby była zawsze zgodna z naszą naturą.

Na jakich produktach bazujecie?

W Aesthetic Studio Szafarnia pracujemy na najwyższej klasy oryginalnych kosmoceutykach rekomendowanych przez producentów INDIBA i Laboratorium Vivipharma. W ofercie posiadamy ekskluzywną włoską markę CHRISSIE® opierającą się na nurcie Slow Aging, cechującą się wyjątkowym bogactwem aktywnych składników zapewniających wysoką skuteczność. Jesteśmy w stanie osiągnąć efekt natychmiastowego liftingu dzięki niezwykłej synergii bionanotechnologii i dermoinfuzji tlenowej przy połączeniu z naszymi autorskimi programami zabiegowymi.

Kosmoceutyki i sprzęt, z którego korzystamy, są certyfikowane, spełniają wszelkie wymagane normy – w naszym Studio stawiamy na jakość, nie używamy zamienników. Urządzenia,
z których korzystamy, są najnowszej technologi, tylko od zaufanych i renomowanych marek w branży beauty – dbamy o jakość naszego sprzętu. Tak samo jak o bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Jakie wartości niesie za sobą Aesthetic Studio?

Nie jesteśmy kolejnym gabinetem czy salonem kosmetycznym, a także gabinetem estetycznym. W naszym Studio pracujemy na sprzętach medycznych, pionierów i niekwestionowanych liderów technologii regeneracyjnej, dlatego możemy się pokusić o stwierdzenie, że połączyliśmy dwa światy medycyny: kliniczną i estetyczną, ale w sposób nieinwazyjny. Stworzyliśmy autorską synergię naszych technologii w terapiach, które nie tylko skupiają się na estetyce ciała i rozwiązaniach widocznych typowych problemów, jak nadmiar tkanki tłuszczowej czy redukcja zmarszczek, ale także działających głębiej na komórki, stymulując je do odnowy i regeneracji. Nasze protokoły zabiegowe są optymalizacją potencjałów odpornościowych, dzięki którym możemy zapobiegać i działać prewencyjnie, tym samym wpływamy na lepszy stan zdrowia, samopoczucie i komfort życia, co w obecnych, nowych
i dziwnych czasach jest bardzo istotne – u nas, w Aesthetic Studio Szafarnia znaleźliśmy na to sposób. Profesjonalizm. Skuteczność. Holistyczne podejście – to nasze atrybuty. Wiemy, że piękno pochodzi z wnętrza, a zdrowie zaczyna się od środka.

 

Więcej informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu 511335535 lub poprzez strony:
https://www.instagram.com/aesthetic.szafarnia/
https://www.facebook.com/aesthetic.szafarnia
www.aestheticszafarnia.pl

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE