Mgiełka brązująca TARANIO – nowa gwiazda w świecie serum

taranio-1

Niebywałą zagwozdką było dotychczas wypracowanie metody, która sprawiłaby, że nasza cera byłaby odżywiona, promienna i muśnięta słońcem bez konieczności narażania jej na promienie UV. Z nowatorską metodą przybywa TARANIO. W specjalnie przygotowanym zestawie znajduje się nie tylko odżywcze serum brązujące, lecz także innowacyjny aplikator, służący do rozpylania produktu.

Przy codziennym użyciu kremów z filtrem, zabezpieczamy naszą skórę przed promieniami słonecznymi. Sposób ten, choć skuteczny, bierze pod uwagę tylko część naszych potrzeb.
W jaki sposób ziścić jednocześnie marzenia o cerze muśniętej słońcem? Z ratunkiem przybywa TARANIO.

Serum brązujące zostało opracowane przy użyciu naturalnych surowców najwyższej jakości. W składzie można znaleźć ferment z miodu pszczół Apismellifera mellifera – Black BeeOme™. Jest to eliksir z miodu produkowanego przez unikalną czarną pszczołę, występującą naturalnie w różnych rejonach Szwajcarii. Znajduje on szerokie zastosowanie przy odbudowie naturalnej mikroflory skóry, która mogła zostać zanieczyszczona smogiem czy konserwantami znajdującymi się w kosmetykach.

W celu uzyskania opalonej skóry użyto MelonoBronze, czyli ekstraktu pochodzącego z jagód pieprzu mnichów. Roślina zwiększa naturalną syntezę melaniny i poprawia funkcje autoochronne skóry przed promieniami UV, a tym samym, naturalną opaleniznę skóry. Efekt twarzy muśniętej słońcem poprawi kompleks DHA oraz erytruloza.

 
Reklama

Zaaplikowanie kosmetyku może zająć zaledwie dwie minuty, dlatego też z łatwością można dołączyć czynność do rytuałów dnia codziennego. Aby użyć produktu, należy napełnić pipetę serum, nałożyć do aplikatora, a następnie za jego pomocą rozpylić je na twarzy i dekolcie. Warto jednak pamiętać, aby przed pierwszym użyciem wykonać peeling twarzy, szyi i dekoltu oraz stonizować skórę.

Rewolucyjny produkt wśród bronzerów, pozwoli wprowadzić również rewolucję w Twoim życiu – z TARANIO nie musisz martwić się brązowymi dłońmi lub nierównomierną opalenizną. Dzięki użyciu rozpylacza, uzyskasz wyśnioną cerę bez konieczności wystawiania jej na niebezpieczne promienie UV. Krótki rytuał już o poranku wprowadzi Cię w przyjemny nastrój, rozbudzając zmysły zapachem wanilii i tymianku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.taranio.pl/.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE