Jeśli lubisz swoich gości i obdarowywanych, a także życzysz im zdrowia – czytaj skład spożywczych upominków – wybieraj świadomie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Sprawdź porównanie czekolad pomarańczowych TUTAJ

Słodki upominek to wygodny pomysł, najczęściej wybierany dla dzieci. Ile tym razem dostaną słodyczy z kiepskim składem? Ich ilość i jakość stanowią problem. Zadaj sobie jedynie odrobinę trudu, zerknij na skład i wybierz produkty z dobrym składem, które są dostępne w tym samym sklepie. Może się jednak okazać, że pralinki wymienisz na dobrą czekoladę z orzechami czy skórką pomarańczy, bo w tej kategorii najtrudniej znaleźć takie z dobrym składem. Pozwól, aby dzieciaki poznawały smak jakościowych produktów, co zbuduje dobre nawyki.

To takie proste, potrafisz czytać, a skład znajduje się na każdym opakowaniu. Jedzenie słodyczy daje przyjemność, bywa nagrodą, nimi celebrujemy święta, dlatego tym bardziej wybierzmy te bez zbędnych, a co gorsza – szkodliwych substancji dodatkowych.

Wybierz jakość i dobre samopoczucie, bez wyjątków.

Czy słodki upominek to dobry pomysł? Wynika z wygody czy siły przyzwyczajenia? Wybierając na prezent słodycze nawet z dobrym składem, pomyśl o budowanym nawyku nie tylko jedzenia, ale także sposobie celebracji świąt u dzieci oraz ilości przez nie zjadanych.

Może tym razem pójdziesz po prezent do księgarni?

Spokojnych świąt. Zdrowia!

 

Pozdrawiam serdecznie

Jagoda

Reklama