Jakub Mauricz

Powiedzieć o nim, że jest dietetykiem, to jakby nic nie powiedzieć… Człowiek-petarda z mnóstwem energii do działania, naładowany wiedzą na temat zdrowego stylu życia i napędzany charyzmą, która nigdy nie pozwala zwolnić tempa.

Nieustępliwy i wybitnie skuteczny absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który zdobywa nie tylko atencję, lecz nade wszystko serca swoich podopiecznych. W ostatnim czasie współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca” i realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Człowiek z wizją i misją – które sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu.

Co więcej?


Przeszło 12 lat doświadczenia… wykłady i prelekcje dla wypełnionych słuchaczami sal w całej Polsce! Ekspert w programach TV i radiowych poświęconych diecie i suplementacji, redaktor naukowy i recenzent publikacji o tematyce zdrowotnej, ambasador programu FitProfit, a ponadto autor: receptur produktów spożywczych (Bakalland, Henryk Kania, Legal Cakes), suplementów diety (Lab One, Trec Nutrition) i jadłospisów (Cud i Miód), a także książki pt. „Możesz jeść wszystko”, w której wyjaśnia podstawy dietetyki w przystępny i inspirujący sposób. Jego ulubiona odpowiedź na pytania dotyczące żywienia – „to zależy” – jest doskonałym dowodem na to, jaki ogrom wiedzy posiada i w jak indywidualny sposób podchodzi do problemów swoich klientów. To on wyznacza standardy ucząc innych, że pożywienie w równym stopniu może być trucizną i lekarstwem. Sam nie chodzi na skróty i własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to uniwersalne wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia.

 

Mauricz Training Center to miejsce wyjątkowe. Specjalizuje się w dziedzinie dietetyki, suplementacji oraz treningu funkcjonalnego. Ich największym pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji; „Jutro chcemy być lepsi, niż jesteśmy dziś. Każdy członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim wielki entuzjasta dziedziny, w której się specjalizuje”.

 

Mauricz Training Center to zespół pasjonatów zdrowego i aktywnego życia, na które składają się odżywanie, suplementacja i trening. Ich siłą jest doświadczenie i liczne sukcesy podopiecznych. Od przeszło 8 lat nieprzerwanie prowadzą szkolenia z dietetyki i suplementacji, metodyki treningu, treningu personalnego, modelowania sylwetki, interpretacji wyników badań oraz dietoterapii w różnych stanach chorobowych. Ich wiedza pochodzi ze źródeł naukowych (Evidence Based Medicine), a każde szkolenie konfrontują z najnowszymi doniesieniami świata medycyny, dietetyki, sportu oraz suplementacji. Zaufały im tysiące osób, w tym znani i cenieni sportowcy różnych dyscyplin. Wykształcili ponad 18 tysięcy kursantów, sami stale się szkoląc i rozwijając, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie ma takiego celu, który by przełożyli nad dobro swoich podopiecznych, dlatego też stale przybywa osób powierzających im swoje zdrowie.

 

Firma prowadzi szkolenia z wielkim zaangażowaniem i pasją a w jej ofercie znajdują się wyjątkowe szkolenia z zakresu żywienia, suplementacji, fizjoterapii i treningu w oparciu o odkrycia nowoczesnej nauki oraz wieloletnie doświadczenie swoich ekspertów.

 

 

Od czego rozpocząć zdrowe odżywianie?

Jeżeli Wasze postanowienia noworoczne już dawno pokryła świeża warstwa kurzu, to możliwe, że po prostu zabrakło Wam odrobiny wiedzy, aby zadbać o zdrowie? Najlepiej będzie

Bioestry kwasów tłuszczowych – EstroVita

W środowisku sportowców często niedoceniane, zaś wśród typowych konsumentów demonizowane i unikane. Mowa oczywiście o tłuszczach i zjawisku, które można śmiało nazwać “tłuszczofobią”. Niestety, wiele