Świeczka-wagina Gwyneth Paltrow wybuchła w domu kobiety w UK

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeszcze niedawno aktorka wypuściła świeczkę „Smells like my vagina”. W domu kobiety, która wygrała ekstrawagancki produkt doszło do jego eksplozji, „był za gorący, żeby go dotknąć”.

Świeczka została wypuszczona w styczniu 2020 w cenie 75 dolarów, a jej zapach zawierał nuty cytrusowe, pelargonii, bergamotki, cedru oaz róży damasceńskiej i piżma (nadal dostępna do kupienia tu ). Jody Thompson wygrała świeczkę podczas quizu i znalazła dla niej idealne miejsce w swoim salonie. Jednak w pewnym momencie świeczka-wagina stała się na tyle gorąca, że wybuchła. „Buchały z niej płomienie, a jej cząstki latały po całym pomieszczeniu” – opisuje Jody Thompson.

„Nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Cała płonęła i była byt gorąca, żeby ją dotknąć” – opisuje Kilburn, konsultantka medialna Thompson.

„Właścicielka” waginy Paltrow postanowiła wyrzucić produkt przez okno. „Mogła spalić cały dom. To było jednocześnie przerażające i zabawne, bo teraz mogę powiedzieć, że gorąca wagina Gwyneth eksplodowała w moim salonie”.

 

Źródło