Ukradł auto, z dzieckiem w środku, po czym zawrócił i nakrzyczał na matkę

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Okazuje się, że złodzieje mają twardy kodeks moralny. Pewien mężczyzna postanowił zawrócić ukradziony pojazd, żeby oddać dziecko, które znajdowało się w środku i przy okazji nakrzyczeć na jego matkę.

Do incydentu doszło w okolicach sklepu spożywczego w stanie Oregon. Kobieta zaparkowała samochód i wkroczyła do budynku po mleko i mięso. Prawdopodobnie pomyślała, że zakupy zajmą jej niewiele czasu, więc swoje dziecko zostawiła w środku i to był pierwszy błąd. Drugim, bardziej kuszącym złodzieja był fakt, że drzwi do pojazdu nie były odpowiednio zamknięte, a maszyna była nadal uruchomiona.

Złodziej zauważył pusty samochód gotowy do startu. Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, dlatego postanowił skorzystać z okazji. Kilka minut dalej zauważył, że oprócz niego, w aucie znajduje się ktoś jeszcze. Na tylnym siedzeniu siedział czterolatek.

Mężczyzna szybko zawrócił, zastając matkę nadal na parkingu. Udzielił jej reprymendy i kazał zabrać dziecko z siedzenia, po czym ponownie odjechał. Samochód został znaleziony kilka godzin jazdy dalej, jednak złoczyńca na razie pozostaje bez śladu.

 

Źródło