GIGI Studios – hiszpański styl na polskim rynku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Świat mody nieustannie się zmienia. Niegdysiejsza funkcjonalność coraz częściej zyskuje na salonach nową odsłonę. Prostolinijne zegarki ze wskazówkami dziś są smartwatchami i komplementującymi garderobę dodatkami. W biżuterii męskiej, do zwyczajowej obrączki doszły sygnety, spinki do mankietów w powszechnym użyciu, a także zdemitologizowaliśmy kwestię noszenia przez mężczyzn bransolet czy naszyjników.

Podobną rewolucję przeszły oprawy okularowe. Wszyscy pamiętamy przecież duże i ciężkie oprawy okularowe dziadków czy nieco drobniejsze na nosie naszych babć. Czasy się jednak zmieniły i koncept „ubierania” twarzy jest czymś równie naturalnym, jak kupno nowej sukienki czy pary butów. Jak zatem wyróżnić się w tłumie podobieństw? Gdzie znaleźć ten wyjątkowy design, który uwidoczni potencjał naszej twarzy, ukrywając przy tym te elementy, które chcemy zakryć?

Świetnym przykładem nowoczesnego podejścia do ubierania naszych twarzy jest hiszpańska marka okularowa GIGI Studios. Założona przez rodzinę Ramo w 1962 roku to zbalansowane podejście, łączące nowoczesność i estetykę z użytecznością.

Sekret marki tkwi w przywiązaniu do szczegółu i połączeniu ręcznej produkcji z nowymi technologiami. Każda z opraw hiszpańskiej firmy przechodzi przez ponad 100 etapów, by spełnić swoje główne zadania, czyli, jak twierdzą producenci: komfort, funkcjonalność i trwałość.

Oprawy okularowe GIGI Studios silnie inspirowane są także współczesnymi trendami i sztuką, zgodnie z wyjątkową hiszpańską tradycją artystyczną. W ofercie znajdziemy klasyczne modele inspirowane wielkimi postaciami z historii sztuki, takimi jak np. Andy Warhol, Marcel Duchamp czy Alfred Hitchcock. W wersji przeciwsłonecznej natomiast, odnaleźć możemy Freddiego Mercury, Elvisa Presleya, Charlesa Bukowskiego czy Micka Jaggera. Każda oprawa oddaje bowiem naturę postaci, którą jest inspirowana. Oprawy okularowe skromie żyjącego Bukowskiego są zatem nieco mniejsze i okrągłe, z głębią wewnątrz samego designu, a mocno ekspresyjny Jagger otrzymał fioletowo przyciemnianą wariację na temat Aviatorów.

Twarz jest naszą wizytówką. To właśnie ona stanowi o pierwszym wrażeniu, jakie robimy w towarzystwie czy w pracy. Warto zatem zacząć myśleć o tym, by każdy detal oddawał naszą osobowość i styl. Jak to mówią – pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Stylowe i komfortowe oprawy okularowe zrobią to wrażenie za nas.

Produkty GIGI Studios znaleźć można w wybranych salonach optycznych w całej Polsce. Adresy sklepów dostępne są na stronie www. Pełna kolekcja opraw okularowych jest dostępna w salonie  koncepcyjnym marki, Spark Eye Concept Store.

 

Reklama