Sekret piękna odnajdziesz w morzu

sensum-mare-1

SENSUM MARE to polska marka kosmetyków naturalnych, opartych na algach i składnikach pochodzenia morskiego. Twórcy marki to Maciej i Łukasz – mężczyźni, którzy wierzą w siłę kobiet i z myślą o nich opracowali unikalne receptury produktów. To właśnie kobiety i ich pielęgnacyjne potrzeby były inspiracją do tworzenia kosmetyków, które towarzyszą kobietom każdego dnia i opiekują się ich skórą.

Marka SENSUM MARE działa na rynku od 4 lat, w tym krótkim czasie zdobyła szerokie grono fanów, którzy zaufali marce i docenili działanie kosmetyków. Liczne nagrody branżowe takie jak Glammies 2018 i 2020, Qltowy Eko Concept 2019, Kobieca Marka Roku 2019 czy Naturalny Hit Roku 2020 są tego dowodem.

Co mówią twórcy marki na swój temat?

Od zawsze fascynowała nas kobieca siła, cenimy u kobiet ich naturalność i wierzymy, że piękno kryje się w różnorodności. Nasze kosmetyki jedynie pomagają wydobyć naturalne kobiece piękno, które jest w każdej z Was. Cieszymy się, że stanowimy część świata kobiet i ich rytuału pielęgnacyjnego oraz przyczyniamy się do wzrostu samoakceptacji.

 
Reklama

Koncept marki jest oparty na czterech filarach: sile kobiet, sile natury, nauki i trosce o środowisko.

Podróż w głąb natury jest podróżą w głąb siebie. Nasza marka to sekret piękna ukryty w algach i innych składnikach pochodzących z mórz i oceanów.

Jednak pomysły i wyobrażenia twórców sięgają dużo dalej poza podwodny świat, Maciej i Łukasz korzystają z niezwykłych, pielęgnacyjnych właściwości roślin rosnących w najodleglejszych zakątkach Ziemi. W składach ich kosmetyków znajdziemy tak egzotyczne rośliny jak pieprz tasmański, olej monoi czy wyciąg z paproci nowozelandzkiej, które działają synergicznie ze składnikami pochodzenia morskiego. Wszystkie kosmetyki powstały na bazie krystalicznie czystej wody z lodowca norweskiego naturalnie bogatej w minerały i pierwiastki śladowe. Bogate, starannie dobrane składy oraz wysoka skuteczność kosmetyków zapakowanych w eleganckie, gustowne opakowania SENSUM MARE to ich znak rozpoznawczy.

Panowie z SENSUM MARE stawiają na ciągły rozwój i doskonalenie, jak sami mówią:

Lubimy wyzwania, ciągle podwyższamy sobie poprzeczkę, ponieważ chcemy tworzyć kosmetyki doskonałe odznaczające się najwyższą jakością. Jesteśmy w stałym kontakcie z technologami, którzy opracowują najnowsze rozwiązania w zakresie kosmetyków naturalnych. Kosmetyki tworzymy w oparciu o składniki aktywne dostarczane przez czołowych europejskich producentów. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem marki o nowe produkty, które planujemy wprowadzić jeszcze przed wakacjami, nie zwalniamy tempa.

Ich przepis na sukces wydaje się prosty – pasja i miłość do kosmetyków stała się pracą, a pozytywne opinie i zaufanie zadowolonych klientek tylko dodają energii i motywują do dalszego działania i rozwoju. Jeśli szukacie profesjonalnych pielęgnacyjnych kosmetyków o bogatych, naturalnych składach i chcecie by Wasz dom na chwilę zamienił się w gabinet odnowy biologicznej to wypróbujcie algowe kosmetyki SENSUM MARE już dziś.

Więcej znajdziecie na: sensummare.pl

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE