Creative MUVO Play – mały, ale potężny głośnik Bluetooth®

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Creative, ceniona na całym świecie marka tworząca wysokiej jakości urządzenia audio przedstawia głośnik Bluetooth® Creative MUVO Play. Przenośny głośnik posiada nie tylko nieszablonowy wygląd ale jest niezwykle odporny na zmienne warunki atmosferyczne, ale przede wszystkim zachwyca jakością dźwięku!

Creative MUVO Play to propozycja dla osób, które uwielbiają spędzać czas na zewnątrz, przy muzyce. Głośnik posiada certyfikat wodoszczelności IPX7, dzięki czemu może on zostać całkowicie zanurzony w wodzie. Nie straszne jest mu zachlapanie czy nagła ulewa, to idealny kompan pobytu nad jeziorem, czy na basenie. Mało tego, sprawdzi się nawet pod prysznicem!

O wytrzymałości MUVO Play niech świadczy fakt, że był on testowany przez sportowców w najbardziej wymagających warunkach! Creative MUVO Play to idealny kompan podczas zawodów, a przekonała się o tym Ewa Komander, Mistrzyni Polski w IronMan 70.3 z 2020 roku.

Głośnik Creative MUVO Play jest również bardzo mobilnym urządzeniem. Jego waga wynosi jedynie 360 gram. Jest też kompaktowy, więc bez problemu zmieści się do plecaka czy torby. Z racji zastosowania pojemnej baterii MUVO Play jest w stanie odtwarzać muzykę aż do 10 godzin. W momencie, gdy akumulator zacznie się rozładowywać wystarczy wykorzystać dołączony do zestawu kabel USB Type-C i błyskawicznie go naładować.

Creative wykorzystał w poręcznym głośniku MUVO Play podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe gwarantujące nie tylko donośny, ale i krystalicznie czysty dźwięk.

Połączenie głośnika Creative MUVO Play ze źródłem dźwięku zapewnia bezprzewodowa technologia Bluetooth® 5.0. Gwarantuje ona płynne odtwarzanie utworów w bezstratnej jakości. Muzyka przesyłana jest stabilnym sygnałem, dzięki czemu nie doświadczymy zakłóceń podczas słuchania ukochanych utworów. Jeśli jednak preferujesz połączenie przewodowe, to w MUVO Play umieszczone zostało standardowe złącze audio AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych urządzeń.

Jeśli jeden głośnik Creative MUVO Play to za mało, bez problemu sparujesz ze sobą dwa urządzenia w stereo lub równolegle. Uzyskaj pełniejszy, bardziej głęboki dźwięk – oczywiście bezprzewodowo!

Creative MUVO Play może być również wykorzystywany jako zestaw głośnomówiący. Już nigdy nie przegapisz żadnego połączenia. Dodatkowo, MUVO Play został wyposażony w inteligentnego asystenta. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na głośniku, aby aktywować Asystenta Google, bądź Siri.

 

Creative MUVO Play dostępny jest w największych polskich sklepach w cenie 129,99 złotych.

Reklama