Niepodległość trójkątów – wystawa malarska

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Wystawa Niepodległość trójkątów to wyjątkowe wydarzenie. Myśl o wspólnym wystawieniu prac zrodziła się w naszych umysłach spontanicznie parę lat temu.

Tytuł wystawy nie jest przypadkowy bo łączą nas trzy istotne sprawy: wewnętrzna potrzeba , która każe nam tworzyć to czego nie da się wyrazić słowami, przyjaźń i zupełnie indywidualne spojrzenie na sztukę. Postanowiliśmy razem wystawić nasze prace by pokazać jak odmienna i różnorodna może być sztuka i spojrzenie na świat, tak ciekawy i wciąż pełen zagadek i tajemnic. Wystawa czynna od czwartego lipca w gdańskiej galerii Glaza.
Alicja Domańska
Malarka, Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ,ma za sobą liczne wystawy  m.in w Warszawie Paryżu Berlinie Londynie Sztokholmie, laureatka nagrody Sopocka Muza w Dziedzinie Kultury i Sztuki. Jej obrazy to indywidualne talizmany energii , ekspresyjna a zarazem sensualna materia abstrakcji wywodząca się ze swobodnego witalnego malarskiego gestu , ukazująca często równoległy swiat emocji i podswiadomosci , często rzeźbiarskie obrazy dzięki swojej trójwymiarowej fakturze wystawiane są w galeriach i znajdują się we wnętrzach prywatnych i publicznych na calym świecie .
Łukasz Radwan
Promotor Sztuki, Dziennikarz prasowy i telewizyjny, wieloletni zastępca szefa działu kultury tygodnika „Wprost” oraz autor i prowadzący programy o Kulturze emitowane w stacji TVN. Opublikował kilkaset artykułów, głównie na temat sztuki i architektury. Obecnie związany z platformą medialną Anywhere. W sztuce najbardziej ceni prawdę. Znany z ciętego języka i bezkompromisowych poglądów. Został nazwany „bulterierem polskiej sztuki”, co jak twierdzi jest dla niego komplementem, bo porusza się “bez smyczy i kagańca”. Prowadził programy o sztuce i wnętrzach takich jak: “Sztukomaniak” dla Domo+ ,”Brać czy nie “ dla History Chanel.
Grzegorz Bogdan Skawiński,
Znany również jako Skawa – polski muzyk, kompozytor, piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta i producent muzyczny,malarz…. Były członek zespołów Horoskop, Akcenty i Kombi. W latach 1991–2003 lider grup muzycznych Skawalker i O.N.A. Od 2003 stale występujący w zespole Kombii, od wielu lat zajmuje się również malarstwem.

Reklama