Historia Złotej Łyżki – chwalimy to, co dobre!

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

W dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało mówi się otwarcie o pozytywnych rzeczach, więc postanowiliśmy przełamać ten schemat i, dla odmiany i kurażu, pochwalić samych siebie. A jest tym razem i powód, i sposobność. Przedstawiamy nasze złote dzieło, czyli łyżkę podsiębierną-skalną XHD. Jest to produkt stworzony do najcięższych możliwych działań. XHD oznacza, że łyżka została ekstremalnie wzmocniona i zbudowana z wyraźnie grubszej stali niż łyżki standardowe o profilu standardowym europejskim. Dodatkowo, wyposażona została w osłony trudnościeralne.

Łyżka jest wręcz idealna dla ekstremalnych wartości siły łamiącej i zrywającej. Można z jej pomocą kopać wyjątkowo trudno urabialne materiały i skały takie jak np. granit czy kwarcyt. Pierwszy raz mogliście ją Państwo oglądać na targach Bauma 2019 w Niemczech. Łyżka widoczna na obrazku została już sprzedana, niemniej – zapraszamy do składania zapytań, na pewno uda nam się dobrać coś specjalnie do Państwa potrzeb.

 

 

Reklama

Staram się być koleżanką dla mojego synka | Masza Wągrocka

Prosto z serca Fabryki Norblina transmitujemy dla Was program #burzawkinie, który prowadzi Kinga Burzyńska. Tym razem naszą gościnią jest Masza Wągrocka, znana z hitowego serialu „Matki Pingwinów” dostępnego na Netflix. Dowiemy się jak przygotowywała się do roli w serialu. Czy w codzienności Maszy znajdziemy coś równie zaskakującego jak w fabule serialu?

Rodzice chcieli żebym był prawnikiem, nie fryzjerem | Tomasz Schmidt

Rafael Grieger ponownie zawitał na naszą platformę z kolejnym odcinkiem programu #TheCultureOfTotalBeauty.Tym razem jego gościem jest Tomasz Schmidt – właściciel renomowanego salonu fryzjerskiego w Poznaniu. Porozmawiamy o pierwszych krokach w branży, posiadaniu własnego salonu i zespołu. Czy była to łatwa droga?

Dzięki Puppy Jodze pieski znajdują nowe domy | Wioleta Jusiak

W najnowszym odcinku naszego programu mieliśmy przyjemność gościć Weronikę Jusiak – założycielkę studia jogi „4 łapy na macie”, który łączy miłość do zwierząt i pasję do jogi. Rozmawialiśmy o tym, jak joga może pozytywnie wpłynąć na relację między człowiekiem a jego pupilem oraz o niesamowitej filozofii stojącej za projektem.