Hannah Fielding zwyciężczynią prestiżowych konkursów w kategorii romans 2021!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pinnacle Book Achievement Award, The American Fiction Award For Romance, NYC Big Book Award – niewątpliwie, rok 2021 był obfity dla autorki Song of the Nile,

Październik 2021, Hannah Fielding została ogłoszona zwyciężczynią prestiżowych konkursów NABE Pinnacle Book Achievement Award 2021, American Fiction Award for Romance 2021 oraz New York City Big Book Award 2021 za swoją najnowszą powieść Song of the Nile wydaną przez London Wall Publishing. Już wkrótce na rynku pojawi się również polskojęzyczne wydanie Pieśń Nilu – premiera przed Świętami Bożego Narodzenia.
Hannah została wyróżniona w trzech konkursach, które uznały Song of the Nile za wybitną książkę w kategorii fikcji romantycznej. Wcześniej Hannah otrzymała nagrody za najlepszą powieść przyznaną przez International Book Awards, Złoty Medal za najlepszy romans Independent Publisher Book Awards, a także National Indie Excellence Awards, American Fiction Awards, NABE Pinnacle Book Achievement Awards i New York City Big Book Awards za powieść Aphrodite’s Tears.

 

 

 

Song of the Nile (Pieśń Nilu): Wojna rozbiła na kawałki nie tylko wielkie miasta
i armie, ale również ludzkie serca. Dla młodziutkiej pielęgniarki, Aidy El Masri, jej zakończenie było jednak dopiero początkiem długiej podróży, której celem było zebranie własnego życia w całość. Kiedy wojna dobiega końca, opuszcza Londyn i wyrusza do swojej ojczyzny – Egiptu.

Połowa XX stulecia, rozkwitający Kair, bezkresna pustynia i Nil – w taką podróż wyruszamy wraz z główną bohaterką Song of the Nile. Wszystko po to, by rozwiązać zagadkę dawnej zbrodni oraz zdrady. Aida znajduje jednak w Egipcie o wiele więcej niż sądziła. Czy odnajdzie tam również miłość?

 

Poznaj Hannah Fielding – autorkę pełną pasji

Dla samej Hannah największym wyróżnieniem jest jednak pasja, z jaką jej czytelnicy oddają się poznawaniu spisywanych przez nią historii. Od zawsze inspirował ją barwny świat, pełen magii i emocji. W połączeniu z głęboką fascynacją egzotycznymi krajobrazami oraz kulturami odległych krajów, Hannah Fielding udało się stworzyć wyjątkowe opowieści, na które składają się baśniowe krainy pełne soczystych barw, pełne uczuć relacje bohaterów oraz tchnące realizmem trudne historie zwykłych ludzi.

Hannah Fielding to kobieta, która pragnie afirmować miłość i dawać czytelnikom poczucie ukojenia oraz nadziei. W swoich dziełach jednocześnie przekazuje fascynujące intrygi, będące wytworem jej kreatywności, jak
i wielowymiarowość miejsc i postaci. Miłośnicy romansów mogą udać się z nią do Wenecji, Toskanii, Riwiery Francuskiej czy na upalne greckie wyspy.

Sukces wiedziony talentem i namiętnością

W czasie czytania powieści Hannah Fielding z łatwością można dostrzec nie tylko talent autorki, ale także wielką namiętność do kreowania różnorodnych światów, w których fikcja miesza się z rzeczywistym pięknem wybranych miejsc. Te wspaniałe kompozycje już od lat dają pisarce nie tylko satysfakcję, ale również wymierne efekty pod postacią licznych nagród, jak na przykład Novel of the Year w konkursie IPB Awards w 2012 roku dla książki Echoes of Love czy tytuł książki miesiąca Amazon w 2011 roku za Burning Embers. Publikacje Hannah sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie i są tłumaczone na trzynaście języków.

Obecnie na rynku polskim dostępna jest jedna książka pt. Koncert, premiery kolejnych trzech tytułów, tworzących trylogię Andalucian Nights: Indiscretion, Masquerade oraz Legacy zaplanowane są na rok 2022.

Wybierz się w fascynującą podróż z bohaterami książek Hannah Fielding
i przeżyj ekscytujące chwile pełne zagadek, splatających się ludzkich losów i romansów

 

Więcej na:

www.hannahfielding.net

pl.hannahfielding.net

 

#SongoftheNile #NABEPinnacleBookAwards #AmericanFictionAwards #BigBookAward

 

Reklama