“Koncert” Hannah Fieldieng – opowieść o miłości i przebaczeniu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Romantyczna, bardzo zmysłowa historia o utracie miłości i przebaczeniu, o trudnych wyborach, przeznaczeniu i heroicznej determinacji, by wszystko dobrze się ułożyło.

Kiedy Catriona Drouot, młoda terapeutka, zgodziła się spełnić prośbę umierającej diwy operowej, by ratować jej syna, Umberto, i przywrócić mu jego muzyczny dar, wiedziała, że staje przed trudnym zadaniem. Dziesięć lat wcześniej spędziła w jego ramionach upojną noc, której konsekwencje spadły na nią niespodziewanie.

Jej pacjent stracił wzrok w wypadku samochodowym, był teraz arogancki i zgorzkniały. Opierał się wszelkim próbom pomocy. Jednak Catriona wykorzystała swój piękny głos, a Umberto nie potrafił zignorować uczuć, jakie na nowo obudził w nim jej śpiew.

Wciągnięta w intrygi rozgrywające się między mieszkańcami rezydencji nad jeziorem Como Catriona odkrywa, że jej namiętność do Umberto nie wygasła. Jak ma powiedzieć o tym, co ukrywała przed nim tyle lat? Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jej sekret nie jest jedyną tajemnicą falującą niespokojnie pod powierzchnią dostatniego życia toczącego się w rezydencji. Mroczne siły znów próbują dosięgnąć niewidomego kompozytora i pozbawić go życia.

 

***

 

Poznaj Hannah Fielding – autorkę pełną pasji

Hannah Fielding to kobieta, która pragnie afirmować miłość i dawać czytelnikom poczucie ukojenia oraz nadziei. W swoich dziełach jednocześnie przekazuje fascynujące intrygi, będące wytworem jej kreatywności, jak
i wielowymiarowość miejsc i postaci. Miłośnicy romansów mogą udać się z nią do Wenecji, Toskanii, Riwiery Francuskiej czy na upalne greckie wyspy.

Sukces wiedziony talentem i namiętnością

W czasie czytania powieści Hannah Fielding z łatwością można dostrzec nie tylko talent autorki, ale także wielką namiętność do kreowania różnorodnych światów, w których fikcja miesza się z rzeczywistym pięknem wybranych miejsc. Te wspaniałe kompozycje już od lat dają pisarce nie tylko satysfakcję, ale również wymierne efekty pod postacią licznych nagród, jak na przykład Novel of the Year w konkursie IPB Awards w 2012 roku dla książki Echoes of Love czy tytuł książki miesiąca Amazon w 2011 roku za Burning Embers. Publikacje Hannah sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie i są tłumaczone na trzynaście języków.

Obecnie na rynku polskim dostępna jest jedna książka pt. Koncert, premiery kolejnych trzech tytułów, tworzących trylogię Andalucian Nights: Indiscretion, Masquerade oraz Legacy zaplanowane są na rok 2022.

Wybierz się w fascynującą podróż z bohaterami książek Hannah Fielding
i przeżyj ekscytujące chwile pełne zagadek, splatających się ludzkich losów i romansów

 

Więcej na:

www.hannahfielding.net

pl.hannahfielding.net

 

Reklama