Pyszne nowości na Netflixie w lutym!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Za niecałe dwa tygodnie Netflix wypuści lutowe nowości. Które daty zapisać sobie w kalendarzu?

Raising Dion 1.02 

Wyobraźcie sobie, że znajoma Wam osoba zaczyna wykazywać zadziwiające zdolności – dokładnie to się dzieje z Nicole i jej synem Dionem. Dwa lata po pokonaniu głównego przeciwnika, chłopak ciągle udoskonala swoje nadzwyczajne, znane z filmów o superbohaterach umiejętności. Do szkoły przychodzi nowy uczeń, który wykazuje podobnie unikalne zdolności. Chłopcy zaprzyjaźniają się. W ich otoczeniu jednak ponownie dochodzi do kolejnych dziwnych wydarzeń, które niosą ze sobą niebezpieczeństwo nie tylko głównym bohaterom, lecz także mieszkańcom całej Atlanty.

Dorwać Mordercę, 9.02

Nowy serial z serii “true crime”, oparty na faktach kryminalnych. Śledczy, którzy zdemaskowali Dennisa Radera (BTK) i innych brutalnych morderców ujawniają wstrząsające szczegóły swojej pracy. Najbardziej obciążające psychicznie sytuacje podczas “pościgów”, najkrwawsze i najbardziej mrożące krew w żyłach ze swojego zawodowego życia.

Big Bug, 11.02

Główną bohaterką jest Alice, która żyje w 2045 roku, w świecie, w którym większość czynności wykonuje sztuczna inteligencja. W pewnym momencie występuje “Big Bug”, podczas którego roboty zamierzają dokonać zamachu stanu. Androidy Alice starannie zamykają jej drzwi.

Siły kosmiczne, 18.02

Serial komediowy z Stevem Carrellem, Benem Schwartzem i Johnem Malkovichem na czele. Głównymi bohaterami jest grupa, która otrzymuje nowe zadanie – utworzenia 6-tej formacji armii USA, zwanej Siłami Kosmicznymi. Nowy generał niestety nie ma łatwego zadania – jego zespół jest niesasmowicie dysfunkcyjny.

Wikingowie: Walhalla, 25.02

“Wikingowie: Walhalla” to fabularyzowany serial, bazujący na prawdzie historycznej.  Jest początek XI wieku, historia pokazuje legendarne przygody wikingów, a dokładniej Leifa Erikssona, jego siostry Freydis Eriksdotter oraz nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona. Napięta sytuacja między wikingami i angielską rodziną królewską się zaostrza, a pomiędzy wikingami również istnieje wiele konfliktów religijnych. Pomimo to, waleczna trójka wyrusza w podróż przez oceany, aby zawalczyć o honor i przetrwanie.

 

Reklama