#SHE SAID SO: Karolina Cwalina

she said so

Twój ulubiony rytuał?

 

Zaczynam swój dzień od tego, że patrzę na mój kalendarz i na to-do list, co tego dnia się wydarzy. Biorę od razu wszystkie rzeczy i pakuję to, co jest mi potrzebne do pracy i dopiero wtedy piję kawę. Bo kawa to już jest dla mnie relaks, aby dobrze rozpocząć działania.

 

Kiedy ostatni raz robiłaś coś po raz pierwszy (i co to było)?

 

Żegnałam męża z testem pozytywnym na COVID (śmiech przez łzy) w Meksyku i nie wiedziałam kiedy i jak wróci. Tak, pierwszy raz poczułam, że nie wiem co zrobić i co to będzie. To w sumie się łączy, bo cała sytuacja pandemiczna często sprawia, że nie jestem w stanie nic zaplanować, mój plan się rypie i czuję się bezsilna, bo nie mam wpływu na to co się wydarzy.

 

 

Gdybyś mogła wybrać dla siebie supermoc, to jaką byś wybrała?

 

Cierpliwość, bo jej mi często brakuje.

 

 

Czego na świecie powinno być mniej?

 

Jadu i frustracji. Nie hejtu, a właśnie frustracji, bo z niej rodzi się hejt.

 

 

Czego na świecie powinno być więcej?

 

Zrozumienia, że nie każdy musi żyć swoim życiem tak jak uważają inni, ponieważ ludzie są różnorodni i mają różne potrzeby.

 

 

Piosenka, która mogłaby być hymnem kobiecości?

 

Girls just wanna have fun

 

 

Gdyby świat mómieć prezydentkę, to która kobieta powinna objąć to stanowisko?

 

Znam wiele Kobiet, które nadawałyby się na Prezydentki, bo są nieustępliwe, zdeterminowane, różnorodne, pewne siebie, mające swoje zdanie, nie bojące się zmian, pozytywne i przede wszystkim szalenie inteligentne! Te wszystkie cechy sprawiają, ze bym na nie głosowała ☺

 

 

Jaki hasztag powinien podbić Instagram?

 

#sexyzaczynasięwgłowie 

 

 

Jaką radę udzieliłabyś szesnastoletniej sobie?

 

Żebym się tyle nie przejmowała, bo co ma być to będzie! ☺

 

Ale, abym robiła to, co czuje że jest MOJE, a nie to co radą mi inni. Nie poszłabym wtedy na prawo… a spełniłabym swoje marzenie o byciu aktorką.

 

 

Od której kobiety otrzymałaś najważniejszą lekcję/radę (i jaka to była lekcja)?

 

Babcia Joasia – nigdy nie możesz być zależna od faceta.

 

 

Opowiedz nam swój ostatni sen.

 

W ostatnim czasie śniła mi się śmierć matki, śmierć dziecka i rozwód. Czekam na rozwój wydarzeń (śmiech), a tak naprawdę żyję nadzieją! Według senników oznacza to zmiany na lepsze. Gdy podzieliłam się na Instagramie tym, że miałam takie sny to dużo osób mi napisało to, jak mogę z tymi snami pracować, zastanowić się nad tym głębiej. Jednym z moich celów na 2022 jest właśnie by spędzać więcej czasu ze swoją córką. ☺

 

 

Karolina Cwalina-Stępniak to podcasterka, autorka czterech książek, mentorką oraz coach. Co-founderka Her Impact, pierwszej w Polsce platformie oferującej narzędzia rozwojowe dla kobiet, pomagające w rozwoju kariery i sukcesie zawodowym.

 

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE