Angelika Józefczyk

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz kierunku Biznes Międzynarodowy na Uniwersytecie Łódzkim.

Laureatka I miejsca w XVIII edycji międzynarodowego konkursu dla projektantów OFF Fashion Kielce „MUZA” w 2016 roku. Finalistka licznych konkursów dla projektantów. 

Po obronie dyplomu w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru, zawodowo związana była z najlepszymi polskimi projektantami – Duetem Paprocki & Brzozowski, jako asystentka projektantów marki.

Pokazy kolekcji odbyły się na dużych wydarzeniach modowych m.in. KTW Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, L’oreal Matrix.

Angelika Józefczyk tworzy markę, której projekty kierowane są do konkretnej grupy kobiet lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Jednocześnie ceniących w ubraniach kobiecość oraz konstrukcję która modeluje sylwetkę .Kobiecość, oryginalny koncept, gra kolorów, użytkowość… te trzy wyrażenia najlepiej określają tworzone kolekcje.

Ubrania z metką Angelika Józefczyk są chętnie wybierane również przez klientki spoza Polski m.in. Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Sopot Beach Fashion Day już 9 lipca!

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Marka Wspiera Markę. W pięknych okolicznościach przyrody zostaną zaprezentowane kolekcje: COSEL oraz Angelika Józefczyk. Najnowsze kolekcje miały już swoje