AUTORZY

Angelika Balbuza
Ukończyła kurs z organizacji i prowadzenia kampanii reklamowej, obecnie studiuje prawo i zarządzanie w sektorze mody. Uwielbia książki i wszystko co pozwala poszerzać jej horyzonty myślenia. Jej misją jest walka z wyidealizowanym i uprzedmiatawianym wizerunkiem Kobiety w mediach.
Julia Trojanowska Redaktorka prowadząca
Kocha książki z drugiej ręki, psy ras wszystkich i polskie góry. Zafascynowana ludźmi, rysunkami na ciele i każdym aspektem szeroko pojętej kultury. Soundtrackiem do jej życia jest „Channel Orange”, a najgłośniej śmieje się przy „Ewa chce spać”.
Karolina Kołodziejczyk
Pisze, bo bez tego nie wyobraża sobie dnia. Na co dzień pracuje w reklamie, pochłania duże ilości pizzy neapolitańskiej i przemierza Warszawę na longboardzie. Jeżeli akurat jest na miejscu, bo całkiem możliwe, że ruszyła w trasę ku kolejnej przygodzie.
Alicja Kubów
Wrażliwa na piękno sztuki i przyrody. Od zawsze fascynuje ją przeszłość, począwszy od starych ubrań, po filmy i muzykę. Ciekawa świata i człowieka, kiedy tylko może wyrusza na wielogodzinne spacery po mieście i na łonie natury.
Alicja-pruszynska
Alicja Pruszyńska
Wrażliwa dusza, która pisze o rozwoju i emocjach. Na Instagramie tworzy treści o tematyce wrażliwości, ukazując ją jako swoją mocną stronę. Zakochana w morzu, poezji i podróżach. Do tworzenia inspirują ją emocje swoje i innych, które odczytuje w człowieku, filmie i muzyce. Uwielbia też nagrywać filmy, wizualizować i żyć tak, by niczego nigdy nie żałować.
Ula Ślusarczyk
Poetka, licencjonowana dziennikarka oraz pacyfistka. Miłośniczka wszystkiego, co nieoczywiste. Nigdy nie odmawia seansu horroru, pizzy hawajskiej, kawy i starego, dobrego rocka. Mieszka wszędzie, a jej krainą czarów jest siłownia.
Joanna Rembowska
Antropolog kultury. Łodzianka. Akumulatory ładuje w Krakowie. Pasjonatka słowa. Pisanego i mówionego. Na co dzień dobra herbata i książka, najlepiej reportaż. I włoski, w każdej ilości. Na nie co dzień teatr. Na każdą porę czarny humor.
ada-piotrowska
Ada Piotrowska
Projektantka mody, stylistka i felietonistka. Osoba queer, wegetarianka, miłośniczka wszystkiego, co niekonwencjonalnie piękne. Afirmatorka życia. Be free, be wild at hart & stay street.
Małgorzata Gastoł Redaktorka Cyklu #inHERior
ATUT Architektura Wnętrz
bartnik
Gabriela Bartnik
Psycholog – zafascynowana wszystkim, co ludzkie. Zawodowo Social Media i PR spec, uwielbia w kreatywny sposób wyrażać siebie i przedstawiać rzeczywistość.
Alicja Janik
Szuka inspiracji we wszystkim co ją otacza. Uwielbia niebanalne wnętrza, lata 90. i podcasty true crime. Zakochana od lat we Wrocławiu. Miłośniczka dobrego kina i muzyki na żywo. Otacza się książkami, plakatami i świeczkami sojowymi. Lubi szwendać się po mieście, zadawać pytania i zabierać się na randki.
Sandra Więzowska Stażystka Social Media
Studiuję dziennikarstwo jednak najlepiej czuję się w zarządzaniu social mediami. Znak zodiaku? Panna - czyt. organizacja, planowanie i porządek. Moją pasją jest psychologia zwierzęca, eksperymenty kulinarne i hodowanie roślinek.
Kaja Kowalska Redaktorka Cyklu #inHERior
ATUT Architektura Wnętrz