Jak wygrać z jesienną chandrą – back to reality z EasyToys!

Tekst sponsorowany

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Karolina Kołodziejczyk

We wrześniu lato zaczyna powoli dogorywać. Wieczory robią się chłodniejsze, dzieciaki wracają do szkół, a wyjazdowa opalenizna blaknie. Co więc zrobić, żeby przedłużyć trochę ten wakacyjny fun i lepiej odnaleźć się w jesiennej rzeczywistości? Dobra wiadomość: bawić się świetnie możesz i w swoim łóżku! A my podpowiadamy jak.


1. Zrób z sypialni plac zabaw

Huśtawka kojarzy Ci się z przedszkolnymi, beztroskimi chwilami? Teraz możesz znaleźć dla niej nowe, przewrotne zastosowanie. Huśtawka erotyczna ułatwi Ci eksplorację zupełnie nowych pozycji albo zmodyfikowanie tych, które masz już opanowane do perfekcji. Teraz już nie tylko łóżko jest Twoim placem zabaw, ale i cała sypialnia!


2. Obudź w sobie artystę

Trochę kreatywności przyda się nie tylko na lekcjach malowania. Nieważne, czy odkryłaś w sobie artystyczną naturę już dawno, czy ze sztuką dopiero się poznajecie – w łóżku możesz przetestować swoją wyobraźnię. Farby i olejki do ciała podkręcą grę wstępną, a dodatkowo mogą być też gratką dla foodies, bo znajdziesz wśród nich takie smaki jak afrodyzjak-czekolada, słodka truskawka czy soczyste mango.

3. Zorganizuj bal przebierańców…

… tylko dla Waszej dwójki. Masz ochotę wcielić się w zmysłową kelnerkę, seksowną uczennicę albo króliczka? Zaopatrz się w jeden z kostiumów i zacznij odgrywać swoją rolę! EasyToys przygotowało też coś dla panów – koszula w stylu wetlook czy uprząż klatkowa mogą być niezłym podarunkiem na zbliżający się dzień chłopaka!

4. Podgrzej atmosferę w chłodniejsze dni

Temperatura na dworze spada, ale to nie znaczy, że to ma się tyczyć również i Twojej sypialni! Podkręcą ją na przykład zmysłowe świece. Twórz z nich fantazyjne wzory na ciele partnera, zapewniając sobie artystyczne zajęcie, a jemu – zwiększoną ekscytację. It’s playtime.

5. Wprowadź nutkę rywalizacji – z przyjaciółmi, z partnerem

Dobrą, jesienną rozgrzewką może być też gra erotyczna. W seksie w końcu nie chodzi tylko o sam stosunek, bo on zaczyna się zazwyczaj już w głowie, przechodząc potem na spojrzenia, drobne gesty, sugestie… Taki erotyczny klimat pomogą wytworzyć zadania losowane w karcianych grach bądź za pomocą rzutu specjalnymi kostkami. Zdaj się przez chwilę na przypadek i daj ponieść seksualnej fantazji. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie EasyToys!

Reklama