Klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli mydła naturalnie pielęgnujące od Organique

glowna

Mydła w kostce, które znamy to już przeszłość. Polska marka Organique udowadnia, że klasyka wcale nie musi być nudna. I od ponad 20 lat robi to bardzo dobrze! 

Proste czynności, pełne przyjemności

Mydła naturalnie pielęgnujące Organique to zaproszenie do świata nowych doznań. Ręcznie tworzone kostki pozwalają odkryć przyjemność w prostej codzienności.

Tworząc kolekcję mydlaną, zależało nam, aby wnieść maksymalną ilość pozytywnych doznań w codzienną czynność jaką jest mycie ciała czy rąk. W dłonie naszych Klientów oddajemy mydła, które cieszą kolorem, otulają pielęgnacyjną konsystencją i zachwycają zapachem.” –tłumaczy Magda Wieczorek, Marketing and Sales Director Organique.

 
Reklama

Mydła naturalnie pielęgnujące to nowa odsłona produktów, które od lat są bestsellerem w ofercie Organique. Cała kolekcja to zupełnie inne spojrzenie na kostki myjące, które dobrze znamy.

Roślinne składniki, które oczyszczają i pielęgnują skórę

Mydła naturalnie pielęgnujące kryją w sobie ponad 87% składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Tradycyjne detergenty zostały zastąpione przezłagodne składniki myjące otrzymywane z olejów roślinnych – kokosowego, rzepakowego i słonecznikowego.

Wiele miesięcy pracy, testów aplikacyjnych i technicznych, ogromnego zaangażowania przy tworzeniu nowej kolekcji mydeł sprawiło, że mam do nich bardzo emocjonalne podejście. Uwielbiam je za właściwości pielęgnacyjne i za to, że cieszą zmysły zapachami i kolorami”” – komentuje Agata Kasprzyk, Product Manager Organique

Starannie opracowana, niezwykle łagodna formuła mydeł sprawia, że nawet rutynowe mycie rąk staje się czystą (dosłownie!) przyjemnością. Jedwabista, pachnąca piana dokładnie myje skórę, nie wysuszając jej. Zamiast tego pozostawia ją przyjemną w dotyku, idealnie miękką i nawilżoną. 

Zapachy, które rozpieszczają wszystkie zmysły

Marka Organique, dokładnie tak, jak w przypadku pozostałych produktów, i tutaj zadbała o doznania sensoryczne na najwyższym poziomie. Zapachy mydeł rozpieszczają wszystkie zmysły i umilają codzienną pielęgnację

W pierwszym etapie procesu moja rola polegała na poszukiwaniu inspiracji, głównie zapachowych. Wyselekcjonowanych propozycji było około 40. Całym zespołem wybraliśmy te, które pozwoliły na stworzenie różnorodnych kreacji.” – mówi Justyna Bedekier, Product Development Manager Organique

Aromaty mydeł to najpiękniejsze wspomnienia zamknięte w kostce!Spacer brzegiem oceanu, spokojny wieczór przy kominku czy wakacyjne spotkania w gronie przyjaciół – to tylko nieliczne skojarzenia, które przywołują mydła już sekundę po powąchaniu. 

Odsłona mydła w kostce, która zaskakuje

Kto powiedział, że naturalne mydło nie może stać się piękną i praktyczną ozdobą łazienki? Organique udowadnia, że powszechnie znane, szare kostki nie muszą być normą

W kolekcji mydlanej znajdziemy aż 15 propozycji, każdą w odmiennym wzorze i kolorze. W niektórych z nich zatopiono również naturalne dodatki, takie jak płatki owsiane, siemię lniane czy ziarenka maku, które dodają im niepowtarzalnego charakteru.

Mydła naturalnie pielęgnujące to nie tylko idealny dodatek do łazienki. To też świetny pomysł na drobny, pachnący upominek lub miły dodatek do gotowego już prezentu.

Warto dodać, że mydła naturalnie pielęgnujące są tworzone ręcznie – wylewane do większych form, a następnie krojone na pojedyncze kostki. Tym samym każdy egzemplarz jest inny – niepowtarzalny i unikatowy. Chodzą słuchy, że nie sposób znaleźć dwóch takich samych sztuk!

Do tej pory byłam zwolenniczką mydeł w płynie. Od czasu testów aplikacyjnych w mojej łazience zagościła mydelniczka i tak już zostanie. Piękne zapachy, kolory i różnorodne wzory naszych mydeł czynią prozaiczne czynności chwilą przyjemności.” – podsumowuje Justyna Bedekier, Product Development Manager Organique

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE